Akce a novinky 

Fotogalerie - galerie nabízených vozů

Přehled všech vozů, které využíváme pro naše profesionální služby, svatební dopravu a VIP servis.

Kompletní svatební servis 

Rozšířili jsme náš svatební limuzín servis o zajištění profesionálních komplexních svatebních služeb. Máme bohaté zkušenosti s organizováním slavnostních akcí v širokém rozsahu. Využijete li naší nabídky kompletního svatebního servisu, budete moct využít celou řadu výhod u našich smluvních partnerů. Důvěřujte našim zkušenostem, ušetříte čas i peníze. Proměníme Vaše sny o kouzelném svatebním dni ve skutečnost. 

Konferenční servis 

Pro konference a kongresy v České republice poskytujeme dopravu minibusy a autobusy doplněnou VIP dopravou pro významné mezinárodní partnery. Tato služba zahrnuje konzultaci, sestavení plánu a cenového rozpočtu, koordinace celé akce při příletech na letišti, spolehlivou přepravu osob kdekoliv po ČR, zajištění transferů v průběhu pobytů, možnost doplnění programu o zajímavé výlety s průvodcem. 

Vánoční limuzín balíček 

Vánoce v Praze - objednejte si vánoční limuzín balíček.Limuzín balíček s okružní jízdou po Praze a výletem na vánoční trhy Benzcar VIP limuzín servis přispěje klidné vánoční atmosféře Vašich hostů.Přicházíme s novinkou pro Vaše hosty. Náš vánoční limuzín servis poskytuje bezpečnou komfortní dopravu vozy Mercedes-Benz s osobním řidičem při  návštěvě Prahy v předvánočním období včetně vánočních svátků, po celou dobu pobytu. Balíček zahrnuje nejen transfer z letiště do hotelu a zpět, ale také speciální okružní jízdu a návštěvu vánočních trhů v evropském městě dle výběru.

Dárkové poukazy

Společnost BenzCar s.r.o. nově nabízí originální dárkové poukazy. Věnujte obchodním partnerům nebo blízkým jako netradiční dárek dárkový poukaz na komfortní limuzín balíček. Darujte poukazy na originální limuzín balíčky s průvodcem a programem, oblíbené výlety nebo okružní jízdy po Praze s průvodcem.